Roswell (1947) – dodatek

Svědectví
Celkový počet svědků : 92
Očitých svědků : 35

Důkazy
a, sdělení tiskového mluvčího roswellské základny Waltera Hauta pro tisk
b, zpráva Majestic 12

Mimozemské bytosti z Roswellu
7. července 1947 proběhla v okolí Roswellu přísně tajná operace během níž byl zajištěn vrak neidentifikovatelného létajícího objektu mimozemského původu. Byly zde zajištěny čtyři bytosti (dle některých zdrojů pět bytostí), které byly velmi podobné člověku. Žádná z těchto bytostí nejevila známky života. Těla těchto bytostí byla převezena k dalšímu zkoumání. Podle tajných dokumentů byl vrak skutečně zajištěn a dopraven na jedno z nespecifikovaných míst. Nejpravděpodobněji se jednalo o jedno z těchto míst: Wright Patterson, Dayton v Ohiu, Area 51 na Groom Lake v Nevadě.

Kam se poděly mimozemšťané a létající talíř?
V současnosti přibývá důkazů o tom, že roswellské plavidlo a další zajištěné mimozemské lodi jsou v Area 51 znovu uváděny do chodu. Vyskytly se zprávy o přítomnosti mrtvých i ještě živých mimozemšťanů v Area 51 (i Wright Fieldu). Tyto zprávy pocházejí od bývalých vědců a zaměstnanců bezpečnostních služeb, armády a vlády, kteří toto přísně tajné zkušební zařízení opustili a ve strachu o život uveřejnili své příběhy.

Roswell dnes
Roswell dnes Roku 1991 bylo v Roswellu otevřeno International UFO Museum & Research Center(Mezinárodní muzeum UFO a výzkumné centrum). Ročně navštíví toto muzeum přes 200 000 návštěvníků (těch ze Země, ne z vesmíru :) ). Muzeum představuje přesně to, co se roku 1947 stalo, a má obrovský úspěch. Vstup do muzea je údajně zdarma a muzeum vydělává pouze z obchůdku se suvenýry, který se nachází u východu z muzea.
Leave a Comment


NOTE - You can use these HTML tags and attributes:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>